Gala VIP 2016 – Amazis w towarzystwie polskich sław

Gala VIP 2016 – Amazis w towarzystwie polskich sław

„Ach, co to był za wieczór” – zdawali się mówić wszyscy, którzy w noc z 7 na 8 października 2016 r. opuszczali warszawski hotel Sheraton. Kilka godzin wcześniej rozpoczęła się w nim czwarta Gala VIP, podczas której wręczano statuetki, cenne nagrody w loterii wizytówkowej, głośno grano i tańczono z werwą, przy akompaniamencie naszych win Habánské sklepy i piw Praga.

 

Tradycją już jest, że wielką galę „Magazynu VIP” prowadzą Katarzyna Dowbor i Michał Olszański. To oni jako pierwsi pojawili się na scenie, witając gości, a następnie prosząc, aby to samo uczynił gospodarz wieczoru Mariusz Gryżewski, redaktor naczelny magazynu, który życzył wszystkim udanej zabawy do białego rana. Ci, którzy go posłuchali, na pewno nie żałowali.
Zanim jednak goście uroczystości zawładnęli parkietem, odbyła się oficjalna część uroczystości, podczas której okolicznościowymi statuetkami uhonorowano bohaterów wieczoru. I tak dziewiętnastu prezesów, dyrektorów i właścicieli firm obu płci okrzyknięto VIP-ami Biznesu 2016, nagradzając tym samym ich przywódcze zdolności, dzięki którym zarządzane przez nich firmy i przedsiębiorstwa święcą sukcesy.
Kiedy statuetki znalazły się w rękach laureatów, nastąpiła mniej oficjalna część wieczoru. Goście mogli skosztować wykwintnych dań i smacznych deserów, przygotowanych przez szefa kuchni hotelu Sheraton, a także uraczyć podniebienie alkoholami z górnej półki wśród których królowało znakomite wino Habánské sklepy i piwo Praga.
Przyszedł czas na męskie granie w wykonaniu zespołu złożonego ze znanych dziennikarzy Radia Zet i RMF FM „Poparzeni Kawą Trzy”, czyli Jacek Kret, Wojciech Jagielski, Roman Osica, Krzysztof Zasada, Mariusz Gierszewski, Marian Hilla,  Godzinny koncert i grane podczas niego skoczne piosenki nie pozwolili usiedzieć w miejscu, więc parkiet przed sceną szybko zapełnił się tancerzami.

 

(fot. Mateusz Wysokiński)