Praga Premium Pils medalistą konkursu Perły Rynku FMCG 2016!

Praga Premium Pils medalistą konkursu Perły Rynku FMCG 2016!

Miło nam poinformować, że znajdujące się w naszym portfolio piwo Praga Premium Pils otrzymało brązowy medal w X edycji konkursu Perły Rynku FMCG 2016, organizowanego przez Wydawnictwo Gospodarcze. W tegorocznej edycji o tytuł najlepszych walczyło aż 101 produktów – sukces jest więc tym większy!

Dodajmy, że członkowie jury, w skład którego wchodziło 18-tu ekspertów z wiodących sieci sklepów, oceniali Pragę pod kątem jakości, walorów smakowych, unikalności, a także rotacji na półce, marży i oferowanego wsparcia marketingowego. Doskonała ocena zaowocowała otrzymaniem tej prestiżowej nagrody, za co pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, bez których istnienie Pragi na polskim rynku nie byłoby możliwe!

Przypominamy, że to już kolejne wyróżnienie dla Praga Premium Pils. Wcześniej piwo zdobyło złoty medal w konkursie Word Beer Awards (USA, 2013). To, za co Praga ceniona jest najbardziej to czeskie pochodzenie i pełen jakości i smak, wyznaczany przez 200-letnią tradycję produkcji, opierającą się na niezmechanizowanych metodach, długim procesie warzenia oraz wykorzystaniu naturalnych składników.