TerraMater Vineyard Reserve Sauvignon Blanc

TerraMater Vineyard Reserve Sauvignon Blanc

Wina z Chile

Nowoczesne, eleganckie wino o unikalnym charakterze.  Tworzone jest ze ściśle wyselekcjonowanych winogron zbieranych z winorośli zasadzonych w 1994 roku. Jest rześkie z aromatami trawy. D.O. Isla De Maipo.

36,00 zł
Brutto

Pierwsi osadnicy Chile byli przekonani, że źródłem wszelkiego istnienia jest przymierze pomiędzy Matką Ziemią a Słońcem. Winnica TerraMater czerpie mądrość z tej legendy, tworząc perfekcyjne wina z zachowaniem wielkiego szacunku dla natury. Choć korzysta z innowacji technologicznych, nadrzędnym celem jest ochrona i zachowanie dobrodziejstw regionu Maipo Valley.

Przykładów mądrego podejścia do produkcji można by mnożyć. To m.in. minimalne stosowanie pestycydów, dzięki ścisłej kontroli chorób w winnicach. Wszystkie odpady, zarówno z produkcji wina, jak i oliwy z oliwek, są kompostowane i ponownie wykorzystywane jako nawóz. Zastosowanie lżejszych butelek zmniejsza emisję CO2, co ma kluczowe znaczenie dla środowiska naturalnego.

Maipo Valley to jednak nie tylko piękno natury, ale doskonałe warunki pozwalające na uzyskiwanie win o wyraźnie aromatycznym charakterze, dobrej kwasowości i eleganckich taninach.

22042195.21.1
Kraj pochodzenia
Chile
Region
Maipo Valley
Rodzaj
spokojne
Kolor
białe
Wytrawność
Wytrawne
Producent
TerraMater

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło